Dachówka ceramiczna

     

  • Dachówka płaska

    Idealnie płaska dachówka ceramiczna Orea 9. Nowa, polska dachówka ceramiczna Orea 9 jest odpowiedzią na trend nowoczesnej architektury i wpisuje się w jej estetykę zarówno kolorystyką jak i formatem. Całkowicie płaska powierzchnia i duży format nadaje połaci dachu ułożonej z wykorzystaniem nowej dachówki prosty, wręcz minimalistyczny wyraz.

  • Dachówka zakładkowa

    To ceramiczna dachówka ciągniona. Przy dłuższych krawędziach posiada z jednej strony jeden lub dwa żłobki, a za strony przeciwnej odpowiednio jeden lub dwa występy, nad którymi umieszczona jest wypukła fala, przykrywająca miejsce bocznego połączenia dachówek. Obecnie dachówki tego typu produkowane są nie tylko w formie tradycyjnej – producenci wprowadzają różne ich warianty i odmiany, które odróżnia przykładowo podniesienie bocznej fali, co nieco zmienia wygląd dachu.

  • Karpiówka

    Karpiówka to dobre rozwiązanie zarówno dla prostych domów jednorodzinnych, jak i obiektów o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Jej charakterystyczny kształt tworzy specyficzną fakturę dachu, który - w zależności od sposobu kładzenia dachówek - przypomina rybią łuskę lub koronkę.

powered by Quick.Cmsprojekt: grafiQa